Відділи та викладачі

На базі школи діє сім відділів на яких працює 42 викладачі, а саме:

  • фортепіанний під керівництвом Іванишин Тетяни Володимирівни;
  • народний – заввідділом Козьменчук Василь Ярославович;
  • струнно-духовий – заввідділом Романів Тарас Остапович;
  • теоретично-вокальний – заввідділом Пасимок Наталія Стефанівна;
  • образотворчий – заввідділом Розвадовська Галина Миколаївна;
  • відділ предмету за вибором – заввідділом Біланюк Дзвенислава Дмитрівна;
  • хореографічний – заввідділом Меленчук Надія Миколаївна.

Відділи та викладачі

Педагогічний склад фортепіанного відділу

  • заслужений працівник культури України, викладач вищої категорії, “старший викладач” і за сумісництвом директор Косівської ДШМ Тетяна Теодорівна Даниляк;
  • викладачі І-ої категорії: Звіздарик Ельвіна Василівна, Москальчук Любов Петрівна, Біланюк Дзвенислава Дмитрівна, Тимчук Богдана Ігорівна, Кузьменюк Вікторія Олегівна;
  • спеціалісти: Іванишин Тетяна Володимирівна, Лаврук Надія Петрівна, Романів Олена Дем’янівна, Львова Галина Петрівна, Данчук Зірка Михайлівна, Скаврон Тетяна Анатоліївна.

Педагогічний склад народного відділу

  • викладач вищої категорії, “старший викладач” і за сумісництвом заступник директора школи мистецтв Мойсюк Іван Васильович;
  • викладач вищої категорії, “старший викладач” Козьменчук Василь Ярославович;
  • викладачі вищої категорії Полагнюк Петро Петрович, Лазован Світлана Юріївна;
  • викладачі І-ої категорії: Звіздарик Мирослава Юріївна, Ганцяк Дмитро Дмитрович;
  • викладач ІІ-ої категорії Савчук Юрій Васильович;
  • спеціалісти Воротняк Іван Дмитрович, Бойчук Світлана Борисівна.

Педагогічний склад струнно-духового відділу

  • заслужений працівник культури України, викладач вищої категорії,“старший викладач” Біланюк Дмитро Федорович;
  • заслужений працівник культури України, викладач вищої категорії Струтинський Михайло Михайлович;
  • викладачі І-ої категорії: Крицкалюк Світлана Миколаївна, Романів Тарас Остапович, Симуляк Роксолана Ярославівна;
  • викладач ІІ-ої категорії Шатрук Майя Леонідівна;
  • викладач Симотюк Михайло Іванович.

Педагогічний склад теоретично-вокального відділу

  • спеціалісти: Пасимок Наталія Стефанівна, Кучерова Леся Тарасівна, Козьменчук Ярослава Василівна, Бурлаченко Зореслава Дмитрівна;

Педагогічний склад образотворчого відділу

  • викладач ІІ-ої категорії Савчук Вікторія Іванівна;
  • викладачі Розвадовська Галина Миколаївна, Кифорук Ярослав Дмитрович, Стрипко Соломія Юріївна.

Педагогічний складу відділу предмету (за вибором)

  • викладачі І категорії Томчук Таїсія Василівна, Горбань Вікторія Михайлівна;
  • спеціаліст Біланюк Марія Василівна.

Педагогічний склад хореографічного відділу

  • викладач вищої категорії Меленчук Надія Миколаївна;
  • спеціалісти: Білак Галина Василівна, Мельник Ольга Василівна.
Share

Написати коментар

*